У двох мішках 100 кг картоплі, в одоному з них на 4 кг менше, ніж в іншому. Скільки картоплі в

кожному мішку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубряк Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в одному мішку - х кг картоплі, тоді у другому (х-4)

х+(х-4)=100

2х=104

х=52 кг в одному мішку

х-4=52-4=48 кг у другому мішку