у 3 мішках 114 кг зерна у першому мішку зерна у 3 рази більше ніж у 2 а в 3 мішку на 9 кг більше

ніж у першому. Скільки зерна у кожному мішку? будь ласка допоможіть терміново з розясненням як задача даю 30 балів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапкина Диана.

1-й мешок - 3х кг

2-й мешок - х кг

3-й мешок - (3х + 9) кг

Всего 114 кг зерна

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

3х + х + 3х + 9 = 114

7х = 114 - 9

7х = 105

х = 105 : 7

х = 15 (кг) - во втором мешке

15 · 3 = 45 (кг) - в первом мешке

45 + 9 = 54 (кг) - в третьем мешке

Ответ: 45 кг, 15 кг и 54 кг соответственно.