як розв'язати задачу, скільки грошей витратила Ганна на покупку овочів, якщо це становить 3/5 від

45 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арутюнян Эмик.

Ответ:

45:5*3=9*3=27(грн)

...

Отвечает Балашова Женя.

Ответ:

27 грн

Пошаговое объяснение:

1) 45:5*3= 27 грн.Значит Аня потратила 27 грн