При пострілі куля масою 9г набуває швидкості 800м/с. Яка її кінетична енергія?


Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

Ответ:37,324кДж

Пошаговое объяснение:

Дано m=9г = 0,009кг

v= 800м/с = 2880км/час

E(к) - ?

E(к) = mv^2 / 2

0,009*2880^2 / 2 = 37324Дж = 37,324кДж