Довжина однієї із сторін прямокутника дорівнює 17 см, що на 3 см менше за довжину другої сторони.

Знайдіть периметр прямокутника. 64 см 72 см 74 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мирсабуров Радик.

Ответ:

74 см

Пошаговое объяснение:

а = 17см

b= a+3

P-?

1) b= a+3 = 17+3=20 (см)

2)P= (a+b)*2

 P= (17+20)*2 = 37*2= 74 (см)