Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 36 градусів більший від суміжного з ним кута​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Марина.

Ответ:

1. сума суміжних кутів = 180°

2. позначаємо 1 кут - х, а другий - х+36

3. пишемо рівняння х + х+36 = 180°

2х = 180 - 36

2х = 144

х = 72 - кут 1

72 + 36 = 108 - кут 2