У п'ятикутнику одна сторона дорівнює а см, друга - у 3 рази більше першої, а три інші - по b см,

Записати формулу обчислення периметра Р'ятикутника,Обчисліть, якщоа) P, якщо a ѕ2см, b 3 см;6) ь, якщо a m4 см, Ps34 см,ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Вихрова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4а+2b

a 14

b (34-16)/2= 18/2=8