У меня олемпиада срочно нужна На день народження Одесі мама купила торт маса якого 1 кг 600г на

святі мама розрізали торт на 8 однакових частин а з'їли лише 3 частини. Знайдіть масу частин торту що залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Голядкина Диана.

Ответ:

1 кг

Пошаговое объяснение:

спочатки 1600 ділим на вісім потім віднімаємо три частини одна частина 200 г

Отвечает Схождение Развал.

Ответ: 1000 грамм или 1 килограмм.

8 - 3 = 5 (ч) - торта осталось.

1 кг 600 г - это 1600 грамм.

1600 : 8 × 5 = 1000 (г) - осталось.