8. Organizm doroslego człowieka zawiera przeciętnie 70% wody. Szymon obliczył, ze w organizmie jego

taty powinno być 56 kg wody. Ile waży tata Szymona?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаргалов Балдан.

Ответ:

80 kg

Пошаговое объяснение:

30/70 = x/56

x = 30*56 / 70

x = 1680/70

x = 24

70% - 56 kg

30% - 24 kg

100% = 56 + 24 = 80 kg

wazy tata

Albo: (56*100) : 70 =

5600 : 70 = 80

Отвечает Попов Илья.

ответ : 80 kg ///ixjxjdjdndnndndjxbxndjsnmd////