Кіт Матроскін вранці надоїв від корови 7 1/2 л. молока, в обід на 4/5 л. менше, ніж ввранці, а

ввечері -- 6 1/10 л. Яким виявився ленний надій молока?​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Линда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7 1/2 - 4/5 = 7 5/10 - 8/10 = 75/10 - 8/10 = 67/10 = 6 7/10 (л) - в обед

2) 7 1/2 + 6 7/10 + 6 1/10 = 7 5/10 + 6 7/10 + 6 1/10 = 19 13/10 = 20 3/10 (л) - за весь день