На одній ділянці росте 188 кущів, що у два рази більше ніж на другій. Скільки кущів росте на двох

ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Егор.

Ответ:

На двох ділянках росте 282

Пошаговое объяснение:

1) 188:2=94(кущ)-росте на другій ділянці

2)94+184=282(кущ)

Відповідь:На двох ділянках росте 282 кущів

Отвечает Черноблавская Мария.

Ответ:

на другій росте 94

на двох росте 282 кущі