Периметр квадрата більший за його сторону на 2 цілих 1/4 м. Знайдіть площу квадрата​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай сторона квадрата а см, тоді периметр квадрата Р = 4а см,

за умовою 4а більше а на 2 1/4 = 2,25,

Складемо рівняння

4а-а = 2,25

3а = 2,25

а = 0,75 м

Площа квадрата дорівнює:

S=a^2=0,75^2=0,75*0,75=0,5625 см2