У саду росте 35 вишень, що становить 5/9 усіх дерев.Скільки інших дерев росте в саду? * ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Нуржан.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

35/5=7

7*9=63

Отвечает Ищенко Артём.

Ответ:

63 дерева

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти число за значенням дробу, потрібно це число розділити на цей дріб. 35: 5/9 = 35 * 9/5 = 7 * 9/1 = 63.

Відповідь: 63 дерева