Одна сторона прямокутника дорівнює 8см , а сусідня - у 4 рази більша .Знайдіть периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сударева Анна.

сторона 1 = 8 см

сторона 2 = ?,у 4р.більша

8•4=32 (см)-2 сторона

Р=8+8+32+32= 80см

Отвечает Воробьева Виктория.

Ответ:

Перша сторона прямокутника 8 см

другая: 8*4=32

P=2*(8+32)

Р=80