Коли насос викачав з басейну 85 процентів усієї води у ньому залишилося 8 цілих дві 5 м кубічних

води скільки кубометрів води було в басейні спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Сулина София.

Ответ: 56 м³

Пошаговое объяснение:

100-85=15% воды осталось

15%- 8. 2/5 м³

100%- ?

8.2/5*100:15=8,4*100:15=56 м³