Два насоси одночасно викачували воду з басейну. Один насос за хвилину викачував 200 л, а другий –

130 л. Скільки часу працювали насоси і скільки води викачав кожний із них, якщо перший насос викачав на 210 л більше, ніж другий Даю20балов нужна только відповідь!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)210-140=60(л)-разница

2)210:60=3,5(мин)-общее время насосов

3)200-3,5=700(л)-Воды выкачал первый насос

4)140×3,5=490(л) выкачал 2 насос