обьясни подробно как упрастить выражение на словах и решение я ничего не могу понять b-5/6 b + 1/4b

и найти его значение при b=4 4/5

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

b-\frac{5}{6}b+\frac{1}{4}b= додаєш до b -5/6b і це дорівнює \frac{b}{6}, тоді

\frac{b}{6}+\frac{b}{4}=додаєш b/6 до b/4 виходить\frac{2b+3b}{12}=\frac{5b}{12}

Тепер перетворюєш дріб 4 4/5 і це рівне \\b=\frac{24}{5}

І підставляєш в те, що знайшли раніше:

\frac{5*24}{5*12} =2