Знайти площу бічної поверхні конуса, якщо його твірна дорівнює 14 см і утворює з основою кут

30(градусов)

Ответы на вопрос

Отвечает Тувышкин Коля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S=πRl

l=14 см

З трикутника (твірна перпендикуляр і радіус):

cos30°=14/R

\frac{\sqrt{3} }{2} =\frac{14}{R}

R=\frac{2*14}{\sqrt{3} }

S=\pi *14*2*14/\sqrt{3}=392\sqrt{3} \pi см²