Срочно!!!! довдина маршруту дорівнює 60 км.Пршого дня туристподали 2/5 маршруту.Скільки кілометрів

залишилось подолати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Леруня.

Ответ:

36 км

Пошаговое объяснение:

1/5=60:5=12 км

2/5=12*2=24 км

3/5=5/5-2/5=60-24=36 км