За 3 м атласної стрічки для виготовлення квітів заплатили 24 грн. Скільки метрів такоїстрічки

можна купити на 40 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Клемберг Максим.

Ответ:

5 метров.

Пошаговое объяснение:

3 м - 24 гривны

х м - 40 гривен

3/х = 24/40

3/х = 3/5

х = 5