автомобіль за 3 години проїхав 211,5 км. За скільки годин він проїде 564 км, рухаючись з тією самою

швидкістю ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стефішин Влад.

Якщо автомобіль за 3 години проїхав 211,5 км, то потрібно знайти швидкість. Нехай швидкість позначається — V; час — t, а відстань — S. Тоді V=S:t.

1) 211,5 : 3 = 70,5(км/год)

Маючи швидкість та відстань, можемо знайти за скільки годин автомобіль проїде 564 км. t=S:V.

2) 564 : 70,5 = 8(год)

Відповідь: автомобіль проїде 564 км, за 8 годин.

Коротко можна записати так:

1) 211,5 : 3 = 70,5(км/год) - швидкість автомобіля

2) 564 : 70,5 = 8(год)

Відповідь: автомобіль проїде 564 км, за 8 годин.

Якщо не важко і все правильно, можете залишити мою відповідь найкращою,будь ласка