1) Знайдіть невідомий член пропорції: а) 75 : 30 = X: 3;б) х = 2,4;в) x:1 1/2=4:1/33) Тарас

робить 3 кроки за 5 с, а Сергій — 5 кроківтакої ж довжини за 8с. Хто з хлопців ходитьШвидше?4) Маса чотирьох однакових деталей дорівнює 21,6кг. Яка маса 15 таких деталей?а​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Светлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 75 : 30 = X: 3;

   х= 75*3:30

   х= 7,5

б) х = 2,4

в) x:1 1/2=4:1/3

   х= 1 1/2*4 : 1/3

   х=3/2*4*3

   х= 18

3) 3: 5 = 0,6 шага за 1 с робить Тарас

   5:8= 0,625 шага за 1с робить Сергій

Сергій ходить швидше за Тараса

4)

  4 дет - 21,6 кг

  15 дет.-   х кг

х=21,6*15:4

х=81 кг маса 15 таких деталей

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

а)7.5

б)2.4

в)66

3)Тарас швидше Сергія

4)81

Пошаговое объяснение:

а) 75:30=х:3       б) х=2.4

   2.5=х:3            в)х:11/2=4:1/3

   -х:3=-2.5            х*2/11=4*3/1

  -х=-2.5*3             х*2/11=12/1

  -х=-7ю5               х=12/1:2/11

  х=7.5                    х=66

3)5сек/3кроки=1.(6)-сек на 1 крок Тараса

8сек/5кроків=1.6-сек на 1 крок Сергія

1.(6)>1.6

4)21.6/4=х/15

х=21.6*15/4

х=81