з трьох полів фермер зібрав 635 т капусти. урожай з першого і другого полів - 390т, що становить

6\7 урожаю з другого і третього полів. На скільки тон більше фермер зібрав з третього поля ніж з першого

Ответы на вопрос

Отвечает Артёмкин Иван.

Ответ:

65 т капусты больше

Пошаговое объяснение:

Всего 635 т капусты

1 и 2 = 390 т капусты

2 и 3 = 390*7/6= 455 т капусты

455-390=65 т капусты больше