сім'я на літо взяла обробити поле цукрових буряків. Тато обробив 50 рядків, мама обробила 30 рядків

, а син 10 рядків. Сім'я заробила за це 1 800 гр. як ці гроші треба поділити на тата, маму й сина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахрименко Виктория.

Ответ:

син=200

мама=600

тато=1000

Пошаговое объяснение:

Рівняння

10х+30х+50х= 1800

90х=1800

х= 1800:90

х= 20

тепер:

20×10=200

20×30=600

20×50=1000