банк відкриває від 15% річних. Яку суму матеме вкладник на рахунку через рік, якщо поклав до банку

700 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколков Максим.

Ответ:

805 грн.

Пошаговое объяснение:


Отвечает Чиряев Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

700 + (700 * 0,15) =

700 + 105 = 805 - гривен получит через год