Площа квадрата дорівнює 25 дм2. Знайдіть його периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Ответ:

20 дм.

Пошаговое объяснение:

P = 4a

S = a²

Имеем:

P = 4√S = 4√25 = 4•5 = 20

Отвечает Стрельченко Нюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа квадрата дорівнює: S=a^2звідси знайдемо сторону квадрата

a^2=25

a= 5 дм

Периметр квадрата дорівнює : P=4a=4*5=20дм