Кит рухається зі швидкістю 40 км/год. За який час він пропливе 160 км​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуреев Руслан.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

если 40км/год

t=s÷v

t=160÷40=4

Отвечает Овсейчук Дарья.

Ответ:

за 4 години

Пошаговое объяснение:

160:40=4 години