Катердің меншікті жылдамдығы 14 1/2км/сағ. Өзен ағысының жылдамдығы 2 3/4 км/сағ. Катер өзен

ағысымен 13 4/5км арақашықтықты қанша уақытта жүзіп өтеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нащёкин Вова.

Ответ:

1) 14 1/2 + 2 3/4 = 14 2/4 + 2 3/4 =

= 16 5/4 = 17 1/4 - өзен бойымен жүзетін Қайықтың жылдамдығы.

2) 13 4/5 : 17 1/4 = 69/5 : 69/4 =

= 69/5 • 4/69 = 4/5 сағат = 60 * 4/5 мин. =

= 48 мин Қайықтың жүзетін уақыты қашықтық өзеннің бойымен берілген қашықтық

Пошаговое объяснение: