20 баллов!!!Діаметр кола дорівнює 1,2 м. Укажіть довжинуйого радіуса в сантиметрах.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

r=d/2=120/2=60 см