В вас є 1000 монет по 1 грн, вам дали 10 мішків.Розкладіть 1000 монет у 10 мішків так, щоб назвавши

любе число від 1 до 1000 ви могли мішками його показати​

Ответы на вопрос

Отвечает Alekperli Arastun.

Ответ:

Оскільки в нас є 1000 монет і 10 мішків то можна розприділити так що в кожному мішку є по 100 монет.

люба з цифер від ( 1 - 100 ) = перший мішок

люба з цифер від ( 101 - 200 ) = другий мішок

люба з цифер від ( 201 - 300 ) = третій мішок

люба з цифер від ( 301 - 400 ) = четвертий мішок

люба з цифер від ( 401 - 500 ) = пятий мішок

люба з цифер від ( 501 - 600 ) = шостий мішок

люба з цифер від ( 601 - 700 ) = сьомий мішок

люба з цифер від ( 701 - 800 ) = восьмий мішок

люба з цифер від ( 801 - 900 ) = девятий мішок

люба з цифер від ( 901 - 1000 ) = десятий мішок

Пошаговое объяснение: