За три куска тканини заплатили 60 грн. За перший кусок заплатили 30% усієї вартості. Другий кусок

на 12,8 грн дорожчій за третій. Скільки коштує кожен кусок тканини?

Ответы на вопрос

Отвечает Лахцутко Катюша.

Ответ:

1 - 18 грн

2 - 27.4 грн

3 - 14.6 грн

Пошаговое объяснение:

60:100*30 = 18 (грн) - ціна першого куска

60-18= 42 (грн) - ціна 2 та 3 кусків

(42-12.8) : 2 = 14.6 - ціна 3 куска

14.6 + 12.8 = 27.4 - ціна 2 куска