три друкарі за 6 днів надрукували 360 сторінок скільки сторінок тексту надрукують Два дукаря за 7

днів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Ира.

Ответ:

280 сторінок 360÷6=60 (лист) за 1 день 3 друкаря

60÷3=20(лист) 1 друкар в день

20×2=40(лист) 2 друкаря за 1 день

40×7=280(лист) 2 друкаря за 7 днів