Три друкарки за 6 днів надрукували 360 сторінок. Скільки сторінок тексту надрукують 2 друкарки за 7

днів? ПОТРІБНО ВИЗНАЧИТИ ТИП ЗАДАЧІ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.

Ответ:

1)360:3=120(один дикун за 6 дн)

2)120:6=20(одиг дикун за 1 день)

3)20*7=140(одмн дикун за 7 дн)

4)140+140=280(два дикмну за 7 дн