683. Наявного запасу пального вистачить на 10 днів для 9 тракторів при роботі по 7 годин на день.

На скількиднів вистачить цього запасу пального для 14 таких трак-торів, якщо вони працюватимуть по 9 годин на день?ка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрев Вадим.

Ответ:

63/126 = х/10; 1/2 = х/10 2x = 10; x = 5 (дн.)

Відповідь. На 5 днів.

Пошаговое объяснение: