Діаметр першого круга 8 см, а радіус другого - 4 см. Яке відношення площ цих кругів?


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Ильдана.

Ответ:

4:1

Пошаговое объяснение:

S1=π×8²=64π,

S2=π×4²=16π

S1/S2=64π/16π=4

Тобто відношення = 4:1

Або ж

Відношення площ = (відношення лінійних елементів)²

S1:S2=(8:4)²=(2:1)²=(4:1)