3.) Ціна книжки після підвищення на 25 % становить 60 грн. Знайди початкову ціну книжки розписати

срочноСРОЧНО БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Духопельникова Ангелина.

Ответ:

первоначальная цена книжки 48 гр.

Пошаговое объяснение:

(100+25) = 125% - 60 гр.

100% - х гр.

х=100*60:125

х=48 гр.

Отвечает Гончаров Влад.

Ціна книги після підвищення 125% Від попередньої ціни І дорівнює 60 грн. Ціна книги до підвищення - 100%, І давайте підпишемо ціну х. Ми будемо робити пропорцію:

 \frac{125}{100}  =  \frac{60}{x}  \\  \\ x =  \frac{100 \times 60}{125}  \\  \\ x = 48

Відповідь: 48 грн.