Математика срочно и умову. Маса гуски 4кг620г, курки -? на 2кг475г менша,ніж гуски , а індика -?

на 3кг 380г більша ніж маса гуски й курки разом. Яка маса курки, гуски індика окрема ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Markevych Tanichka.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4620-2475=2145 г = 2 кг 145 г маса курки

4620+2145=6765 г = 6 кг 765г  маса гуски і курки разом

6765+3380=10145г= 10 кг 145г маса індика

Маса гуски 4 кг 620г,  маса курки 2 кг 145 г , маса індика 10 кг 145г