О9 год. ранку з селища виїхав автобус зі швидкістю 56 км/год., а через годину з того самого

селища, але у протилежному напрямку, виїхававтомобіль зі швидкістю 72 км/год. На якій відстані один від одногобудуть автомобіль і автобус опівдні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Никита.

Ответ:

24 км

Пошаговое объяснение:

12-9=3год

56 × 3 = 168км

72×2=144км

168 - 144 = 24 км