Знайдіть число обернене до суми чисел 1 2/3 та 1 5/6


Ответы на вопрос

Отвечает Пиляк Василь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 2/3+1 5/6= 5/3+11/6= (10+11)/6= 21/6

обернене число до суми 6/21