РОЗДІЛ 3 695. Скільки відсотків становить: 1) 3 від 5; 2) 12 від 8; 3) 4,5 від 22,5; 4)1,4 від 1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3/5 *100% =0,6*100%= 60%;

2) 12/8* 100%= 1,5*100% = 150%;

3) 4,5/22,5 * 100%= 0,2*100% = 20%;

4) (1/4:1/2) *100% =0,25*2*100%=0,5*100%= 50%.