2“. Одна сторона прямокутника дорівнює 18 см, адруга на 6 см більша. Обчислити площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Хотитовский Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18 +6= 24 см друга сторона

Площа дорівнює:

S=a*b = 18*24=432 см2