Помогите короткий записи до задач Автобус проїхав по рівнині 195км за 3год а на гірскій дороже

його швидкість зменшилась на 23км/год. Скільки кілометрів пройде автобус по гірскій дороги за 7 годин? Батькові 40 років одному з синий 12 років а другому 8. Через кільки років как батька будет дорівнювати сами двох синів

Ответы на вопрос

Отвечает Уран-Даш Салчак.

(Я не з України користуюся перекладачем пробач якщо написала щось не так)

1)195/3=65(км/г)-швидкість автобуса по рівнині

2)65-23=42(км/г)-швидкість автобуса по гірській дорозі

3)42*7=294(км)

Відповідь:за 7 годин автобус проїде по гірській дорозі 294 км.