Условия до задачі Автобус проїхав по рівнині 195км за 3год а на гірскій дороже його швидкість

зменшилась на 23км/год. Скільки кілометрів пройде автобус по гірскій дороги за 7 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Доска Дима.

Ответ:

1) 195:3=65 (км/год)

2)65-23=42 (км/год)

3) 42*7=294 (км)

ну как то так