Радіус основи конуса дорівнює 1 см, а твірна - 3 см. Знайдіть повну поверхню конуса​


Ответы на вопрос

Отвечает Умбетов Хамид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа повної поверхні конуса​ дорівнює:

S= пr(r+l)= п(1+3)=4п=4*3,14= 12,56 см²