велосипедист за 6 год проїхав 72 км.На зворотньому шляху його швидкість зменшилася на 3

км/год.Скільки часу знадобиться велосипедисту, щоб подолати зворотний шлях?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Роман.

Відповідь:

1. 72:6=12(км/год)-1 год.

2. 12-3=9(км/год)-стала.

3. 72/9=8(год.)

Відповідь: за 8 годин

Как лучший пж!!!