1) За 16 год північний олень довіз Герду до палацу Снігової королеви , долаючи шлях зі швідкостю 30

км/год. Скільки годин потрібо оленю на зворотний шлях , якщо його зменшиться на 6 км/год 2) На двобій зі Зміем Котигорошко добіг за 8 хв зі швидкістю 250 м/хв .Зворотний він подолав за 25 хв . На скільки метрів за хвилину зменшилася швидкість Котигорошка

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Настя.
16*30=480 км весь шлях
30-6=24 км/год швидкість на зворотньому шляху
480:24=20 годин витратить олень на зворотньому шляху
=================================
250*8=2000 м шлях
2000:25=80 м/хвил швидкість на зворотньому щляху
250-80=170 м/хвил зменшилася швидкість
====================