Гумка коштує 3 грн ,а олівець 5 грн .Гумок купили на 3 більше ніж олівців ,і заплатили за все 33

грн .Скільки Гумок і скільки олівців купили ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иноземцева Соня.

Ответ:

6 гумок

3 оливчика

6×3=18

3×5=15

15+18=33 ответ правильный