Кіоск продав 362 ручки, гумок на 71 більше, ніж ручок, олівців на 127 більше, ніж гумок. Скільки

олівців продав кіоск?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирошин Миша.
1)362+71=433(г.)-продав кiоск
2)433+127=560(ол.)-продав кiocк
ответ:560 олiвцiв продав кiоск.
Отвечает Митрошин Даниил.
1) 362 + 71 = 433 резинок продали
2) 433 + 127 = 560 карандашей продали.