10) Найменша сторона трикутника дорівнює 80см. обчислити периметр трикутника, якщо сторони

пропорційні числам 7:5:4. подалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляс Артем.

Ответ:35,25,20

Пошаговое объяснение:

7х+5х+4х=80

16х=80

Х=5 7×5=35 5×5=25 4×5=20