Знайти довжину кола та площу круга, в якому а) радіус =11см; б) діаметр = 0,6м


Ответы на вопрос

Отвечает Гуренко Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)

R = 11 см

С - ? см

S - ? см²

С = 2 * π * R

C = 2 * 3,14 * 11 = 69,08 см

S = πR²

S = 3,14 * 11² = 3,14 * 121 = 379,94 см²

б)

D = 0,6 м

С - ? м

S - ? м²

C = π * D

C = 3,14 * 0,6 = 1,884 м

S = π * (D : 2)²

S = 3,14 * (0,6 : 2)² = 3,14 * 0,3² = 3,14 * 0,09 = 0,2826 м²